Minimalistyczny design z wyjątkową fakturą – kolekcja Carv od Tiger

Zachowane w minimalistycznym stylu akcesoria łazienkowe dopełnią aranżację nawet najbardziej wymagającej przestrzeni łazienkowej. Klasyczne rozwiązania są zawsze w modzie, biorąc pod uwagę sam design produktu, jak również jego kolorystykę i funkcjonalność. Minimalistyczne akcesoria zyskują na atrakcyjności przy zastosowaniu wyjątkowych faktur i przyjemnych w dotyku materiałów 

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Carv marki Tiger jest rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny design w klasycznych kolorach, jednak z delikatnym urozmaiceniem. Produkty z tej linii łączą w sobie geometryczne kształty z ekscytującym wzorzystym wykończeniem na rozecie, dodającym im wyjątkowego charakteru. Wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału odpornego na korozję i zadrapania, co pozwala na użytkowanie akcesoriów przez długi czas.

Cała linia Carv dostępna jest w kolorze czarnym i zawiera szeroki wachlarz dodatków, które dopełnią przestrzeń łazienkową i pomogą w jej sprytnej organizacji. W ramach kolekcji Coram oferuje dozownik na mydło z ergonomiczną pompką dostępny w wersji wolnostojącej lub wymagający mocowania. Możliwość wyjmowania pojemnika na mydło ułatwia jego napełnianie i zachowanie czystości. W kolekcji Carv wyróżnia się szczotka toaletowa z wzorzystym ornamentem rozety oraz uchwyty na zapas papieru toaletowego lub na papier toaletowy z półką. Wyraźnie wybija się wykończenie o bogatej teksturze oraz delikatne krzywizny nadające przedmiotom wyrafinowanego charakteru. Połączenia ciekawych faktur przy zachowaniu nowoczesnego stylu wykorzystano w linii stojaków na papier toaletowy oferowanych w trzech wariantach.

Coram proponujeżnorodne rozwiązania pomocne przy przechowywaniu ręczników, wśród nich subtelne haczyki dostępne w trzech rozmiarach oraz wieszaki dwuramienne. Przydatne w organizacji przestrzeni łazienkowych są również półki oraz koszyki prysznicowe. Produkty z linii Carv to idealna równowaga między próbą zachowania minimalistycznego stylu a maksymalną funkcjonalnością.