O nas

Cechą wyróżniającą produkty firmy CORAM jest dbałość o środowisko naturalne. Dotyczy to zarówno stosowanych technologii produkcji jak i nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych.

CORAM DIY jest częścią międzynarodowej Grupy Coram oferującej wyposażenie łazienek renomowanych producentów takich jak: TIGER, SEALSKIN, GEESA oraz CORAM SHOWERS. Asortyment CORAM DIY uzupełnia ceramika sanitarna włoskiej marki DISEGNO CERAMICA.

Blisko 30-letnie doświadczenie handlowe i produkcyjne, znajomość rynku oraz różnorodny asortyment produktów sprawiają, że CORAM DIY jest nie tylko atrakcyjnym dostawcą, ale także znakomitym partnerem w biznesie. Nasze produkty znajdują się w ofercie salonów łazienkowych, można je znaleźć na półkach renomowanych marketów budowlanych i na stronach wiodących sklepów internetowych.

Co nas wyróżnia?

Reprezentujemy na polskim rynku aż siedem marek produkujących akcesoria oraz meble łazienkowe. Dzięki temu jesteśmy jedyną z największych firm w Polsce oferującą tak różnorodne produkty, które kompleksowo pomogą urządzić każdą łazienkę.

W ofercie TIGER, GEESA i LIUNGMANN prezentujemy znakomitej jakości akcesoria ścienne i stojące. SEALSKIN to zarówno tekstylia; dywaniki łazienkowe, zasłony prysznicowe jak i kabiny, wanny czy akcesoria stojące. Kabiny prysznicowe, a szczególnie parawany, stanowią o atrakcyjności oferty CORAM SHOWERS.

W rezultacie naszych pomysłów i działań chcemy, aby nasz Klient miał do wyboru asortyment, z którego może skonfigurować łazienkę idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. W ofercie CORAM DIY znajdują się zarówno eleganckie i klasyczne produkty, jak i produkty wykonane z nowatorskich materiałów, pasujące w szczególności do nowoczesnych i modnych wnętrz. Staramy się również promować wyposażenie dopasowane stylem i estetyką do potrzeb polskiego rynku i preferencji krajowego konsumenta.

CORAM DIY to laureat wielu konkursów i rankingów branżowych: jako dostawca akcesoriów łazienkowych firma została wielokrotnie uhonorowana przez branżowy miesięcznik „Łazienka”. Nagrodzone zostały nasze kolekcje ceramiki sanitarnej, wyróżnione kabiny prysznicowe, a ponadczasowa kolekcja akcesoriów Boston marki TIGER zwyciężyła w rankingu na najpopularniejsze akcesoria łazienkowe.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z jednym z naszych partnerów lub przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego biura handlowego, mieszczącego się przy ulicy Bełdan 4 w Warszawie. Nasz doradca serwisowy i techniczny zawsze chętnie pomoże i udzieli pomocnych informacji.

Skontaktuj się z nami