Coś ładnego do łazienki… Przegląd najnowszych katalogów

Chyba każdy z nas tak ma, że nie szuka niczego konkretnego, ale i tak przegląda sklepy internetowe i magazyny wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji. W Coram DIY też uwielbiamy piękne przedmioty. Oto najciekawsze, co znaleźliśmy w najnowszych katalogach naszych marek.

Urocze drobiazgi do łazienki

Haczyk w kształcie kota?

Haczyki do łazienki można kupić w ostatniej chwili w markecie, lub wybrać coś, co każdego dnia będzie wprawiało w dobry nastrój. Taki jest potrójny haczyk Tiger w kształcie… kotów, który pozwala wieszać ręczniki na wdzięcznie wygiętym ogonie tych zwierząt. Coś jak znalazł dla każdego, kto ma pod swoim dachem choć jednego przedstawiciela tego gatunku.

Dodatkowe praktyczne lusterko

Lustra stanowią ciekawy dodatek do wnętrz – niezależnie od rozmiaru i kształtu. Warto więc wziąć pod uwagę także malutkie, okrągłe lusterko. To z serii Brix (Sealskin) przekonało nas praktycznym haczykiem w miedzianym kolorze. Nawet w najmniejszej łazience takie lusterko znajdzie praktyczne zastosowanie.

Srebrne pudełko na chusteczki

Ci, którzy nie lubią żyć byle jak, dbają o estetykę wnętrza nawet wtedy, gdy chodzi o drobiazgi. Chusteczki higieniczne w kartonowym pudełku możesz umieścić w eleganckiej, srebrnej oprawie z serii Geesa Hotel. Łazienka od razu wygląda porządniej. Jeśli przygotowujesz mieszkanie pod wynajem lub na sprzedaż i umieścisz w nim tego typu elementy, możesz liczyć na lepsze oferty.

Dodatki, które wyróżniają się z tłumu

Lusterko na wysięgniku retro

Aby dobrze zobaczyć się w lustrze, trzeba pochylać się nad umywalką lub znaleźć miejsce do siedzenia przy toaletce. Lusterko na wysięgniku Geesa Nemox Black daje zupełnie inne możliwości – reguluj jego miejsce położenia tak, żeby to Tobie było wygodnie. Kształt przywodzi na myśl trochę lusterko samochodowe, a trochę zwierciadło retro. Na pewno nie pozostanie niezauważone w łazience.

Błysk miedzi w nieoczywistym miejscu

Czarno-miedziana wersja serii Tiger Urban cała robi wrażenie. Najciekawszy jest jednak uchwyt z taśmy, w którym można umieścić papier toaletowy. To banalnie prosty pomysł, ale dzięki błyskowi miedzi wydaje się być niezwykle wyrafinowany. Jeśli masz w łazience jakikolwiek miedziany dodatek, to doskonale „zagra” z tym elementem serii.

Pudrowe kolory i skomplikowany kształt

Gdy trzeba napisać o czymś ciekawym do łazienki, bardzo często powołujemy się na serię Convex od Sealskin. I to niezależnie od tematu: od pudrowych kolorów we wnętrzach, przez lata 60., po rzeźbienia i geometrię. Bo kulisty pojemnik na szczotkę i dozownik na mydło w płynie Sealskin Convex łączą wszystkie te elementy. 

Możesz się przeprowadzać, a ich intrygująca faktura i delikatny kolor wciąż będą znajdować miejsce w kolejnej łazience. Który wariant wybrać? Najbardziej zachwycający jest pudrowy róż, ale błękit typu baby-blue też może zainspirować do redekoracji łazienki.