Podwieszane meble w łazience – idealne rozwiązanie do każdego wnętrza

Urządzenie łazienki to także wybór odpowiednich mebli łazienkowych. Coraz większą popularnością cieszą się podwieszane meble, których nowoczesny charakter pasuje do każdego wnętrza. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Meble podwieszane – stylowe rozwiązanie

Tradycyjne, stojące meble łazienkowe to propozycja, która coraz częściej ustępuje nowoczesnym meblom podwieszanym. Bogato zdobione nóżki mebli albo drewniane cokoły mebli to już przeszłość! Teraz w modzie są rozwiązania, które nadają wnętrzu lekkiego i nowoczesnego charakteru. Jeśli chcesz, aby wnętrze Twojej łazienki wyglądało stylowo, koniecznie postaw na takie rozwiązanie!

Bogaty wybór podwieszanych mebli znajdziesz w ofercie marki ANTADO, w kolekcjach takich jak: Combi, Grande, Luxury, Qubic, Wave, Wave Grande,  Variete czy Susanne.

Praktyczne meble łazienkowe

Meble podwieszane są nie tylko piękne, ale także funkcjonalne. Dlaczego warto je wybrać?

  • Podwieszane meble optycznie powiększają pomieszczenie, a wszystko dzięki dodatkowej, wolnej przestrzeni między meblami a podłogą. Jeśli wyjątkowo zależy Ci na efekcie optycznego powiększenia łazienki, wybierz meble o prostym designie takie, jak meble z kolekcji Prima czy Susanne marki ANTADO.
  • Zalana podczas kąpieli podłoga albo pęknięty wąż odpływowy? To nie problem! W razie wypadku podwieszane meble nie są narażone na kontakt z wilgocią.
  • Powierzchnię pod podwieszanymi meblami z łatwością można dokładnie odkurzyć i wyczyścić. To dobra wiadomość dla alergików, właścicieli zwierząt domowych i osób, które chcą utrzymać porządek bez konieczności przesuwania mebli.
  • Wysokość, na której zostaną zamontowane meble, może zostać indywidualnie dostosowana do potrzeb domowników. Podniesienie czy ustawienie niżej tradycyjnych mebli stojących jest często niemożliwe.
  • Chociaż montaż mebli podwieszanych jest trochę bardziej kłopotliwy, to po ich zamontowaniu nie tak łatwo je przesunąć. Jest to dobra wiadomość dla rodziców, bowiem dzieci mogą czasem niechcący wywrócić lub przesunąć meble stojące.

Podwieszane meble łazienkowe to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie, idealne dla łazienki w każdym stylu!